Переможний дубль на Geon X-ride 150 і GEON Dakar 450 на другому етапі Чемпіонату за Супермото.

Ілля  Михальчик «привіз» переможний дубль на піт-байці Geon X-ride 150 і В’ячеслав Доскач здобув перемогу на GEON Dakar 450 SM.

В рамках фестивалю MotoOpenFest проводилися змагання другого етапу Чемпіонату України та Кубка Києва по Супермото.

У суботу, поки на великому кільці «Чайки» змагалися «кольцевики», поруч на картодромі тренувалися спортсмени супермото, а основним днем ​​змагань в цій дисципліні стало неділю.

Команда GEON Motosport брала участь в двох класах – Supermoto Open і Pit Bike Open. Цей вже не новий для українського чемпіонату клас з першого етапу привернув увагу багатьох гонщиків, адже це дуже бюджетний клас, який дозволяє навіть початківцям спортсменам відчувати себе в умовах реальних мотогонок.

Учасники класу Pit Bike і Pit Bike Open порадували присутніх на трасі і тих, хто спостерігав за перегонами в прямому ефірі. Змагання з супермото вперше можна було дивитися в прямому ефірі завдяки трансляції MostVideo.TV. Було багато захоплюючих моментів, щільної боротьби і навіть падінь.

Переможцем двох заїздів класу Pit Bike став Ілля Михальчик на Geon X-ride 150 Supermoto, друге і третє місця в двох гонках зайняли Владислав Білий і Юрій Підлісний відповідно.

GEON X-Ride Motard

Наступними змагалися гонщики класу Supermoto Open. Після жорсткої боротьби Микити Калініна на KTM і В’ячеслава Доскач на GEON Dakar 450 SM переможцем класу Open в першому заїзді став Калінін. А ось другу гонку виграв Доскач на GEONe, який і став переможцем другого етапу Чемпіонату. Другу гонку Калінін закінчив шостим і став третім в зведеній таблиці результатів.

Geon Dakar 450

За результатами заїздів двох етапів команда GEON Motosport займає впевнену лідируючу позицію в командному заліку, а так само на GEONах – В’ячеслав Доскач та Ілля Михальчик займають перші місця в особистих заліках.